Верифицированный профиль
4
Года опыта
1
Верифицированная рекомендация
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
26
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
1126
Последний визит на сайт
2 дня назад
Створюємо виняткову культуру обслуговування на ринку нерухомості Хмельницького

-Продаж та оренда квартир

-Продаж та оренда будинків

-Продаж та оренда комерційної нерухомості

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • PRO нерухомість
    78 000 $
    1 036 $/м²

    Соборна, 12

    БЕЗ КОМИССИИ
    офисное помещение
    75 м²
    5 дней назад
    Продаж комерційного, офісного приміщення в Центрі міста, БЦ «Домінант» Хороша площа, виконаний ремонт, всі комунікації! В БЦ є ліфт, зручності на поверсі! Приміщення знаходиться в оренді! Чудова інвестиція для пасивного доходу а такаж розвитку власного бізнесу!
    Риелтор
  • PRO нерухомість
    265 000 $
    565 $/м²

    Трудова ул., 5/3А

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    469 м²
    5 дней назад
    Продаж комерційного приміщення універсального призначення. Пропонується до продажу окреме комерційне приміщення загальною площею 386 м², яке ідеально підійде під будь-який вид діяльності: медичний центр, приватну клініку, лабораторію, офісну або адміністративну будівлю, навчальний центр, сервісну компанію тощо. Будівля двоповерхова, з зручним плануванням, що дозволяє легко адаптувати простір під потреби вашого бізнесу. Комунікації та технічні характеристики: • Опалення — твердопаливний котел (є можливість підключення газового) • Електропостачання — 18 кВт, 3 фази • Водопостачання та каналізація — міські • Земельна ділянка — в оренді у міста Приміщення має великий потенціал для розвитку б...
    Риелтор
  • PRO нерухомість
    65 000 $
    667 $/м²

    Степана Бандери ул., 40/1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    98 м²
    5 дней назад
    Шукаєте приміщення, де бізнес буде помітний? Комерційне приміщення в густонаселеному районі Озерна для вашого бізнесу! Вул.Степана Бандери 40\1А Загальна площа приміщення - 97.5 кв.м. Локація з постійним потоком людей: - навколо багато житлових будинків - поруч є автомийка,озеро,приватні будинки - у пішій доступності немає дрібної комерції - мінімум конкурентів Приміщення підійде під: салон, студію, магазин, кавярня, медичні або освітні послуги. Підійде під будь-який формат бізнесу.
    Риелтор
  • PRO нерухомість
    52 500 $
    1 500 $/м²

    Трудова, 6А

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    35 м²
    5 дней назад
    Продаж комерційного приміщення в ТРЦ “WOODMALL” Приміщення розташоване на 2 поверсі, поруч кінотеатр та ресторан, що забезпечує високий потік людей і хорошу видимість для вашого бізнесу. Додатково облаштовано другий рівень площею 9 м², що дозволяє ефективно використовувати простір. Хороша висота приміщення створює відчуття простору та комфорту. Підійде під кав’ярню, магазин, офіс, салон краси або інший вид діяльності. У приміщенні є всі необхідні комунікації: вода та світло. Виконаний сучасний ремонт, встановлене додаткове LED-освітлення.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.